Datum:
18 april 2017

Auteur:
Wouter Boot

Rabobank Clubkas Campagne (herinnering)

Beste leden van tennisvereniging ’t Root,

Graag brengen we nogmaals de Rabobank Clubkas Campagne onder uw aandacht,
dit keer met wat extra informatie en een extra verzoek.

Zoals vorige week ook al via een nieuwsbrief is aangegeven is de Rabobank Clubkas Campagne inmiddels weer gestart. Iedereen die lid is van Rabobank Peelland Zuid mag meestemmen op zijn favoriete club.

Deze actie loopt van 6 t/m 30 april en geeft u de mogelijkheid om uw stem uit te brengen voor steun aan onze vereniging. Laat uw stem dus niet verloren gaan en stem op tennisvereniging ’t Root.

Via deze link treft u een flyer aan met informatie over deze actie.

Graag willen we met name de jongere leden oproepen om ook opa en oma te vragen hun stem op onze tennisvereniging uit te brengen. Het geld dat via deze actie zal worden ingezameld zal, net als vorig jaar, worden aangewend voor onze jeugdopleiding en voor het promoten van tennis onder de jeugd in het algemeen, o.a. ook via schooltennis.

Alvast hartelijk bedankt voor uw steun.

Met vriendelijke groet,

Tennisvereniging ’t Root.

Inloggen

Vul hier uw gebruikersnaam en wachtwoord in om toegang te krijgen tot de beveiligde pagina's.