Datum:
21 juli 2018

Auteur:

IN MEMORIAM – Wim Feijen

Op vrijdag 20 juli 2018 is plotseling onze zeer gewaardeerde voorzitter Wim Feijen overleden.

Wij zijn allen diep geschokt door dit droevige nieuws. In Wim verliezen we iemand die in korte tijd zeer betrokken is geraakt bij onze vereniging en uitgroeide tot een van de steunpilaren. Op 31 mei 2016 is hij aangesteld als voorzitter van onze vereniging en heeft sindsdien zeer veel werk verricht. Hij was in het bijzonder betrokken bij de verbouwing van de kantine, de renovatie van de sanitaire voorzieningen en allerlei aanpassingen aan het park.

Wij hebben Wim leren kennen als een zeer vriendelijk, geïnteresseerd en hard werkend collega-bestuurslid en tennisvriend. We zullen Wim’s positiviteit, hulp en gezelschap erg gaan missen op onze club.

Wim, bedankt voor alles.

Marleen, de kinderen en kleinkinderen wensen we heel veel sterkte bij het verwerken van dit enorme verlies.

 

 

Rouwkaart Wim Feijen

 

 

Inloggen

Vul hier uw gebruikersnaam en wachtwoord in om toegang te krijgen tot de beveiligde pagina's.