Datum:
11 november 2022

Auteur:

Helden van onze vereniging

Dat was schrikken afgelopen week. Tijdens een tennispotje kreeg een van onze leden problemen met het hart. Op zo’n moment komt het op elke minuut aan. Gelukkig waren Roos en Math Vankan in de buurt en op deskundige wijze hebben ze een heldendaad verricht door met gebruik van de AED (Automatische Externe Defibrillator) hulp te bieden. Met de ambulance is onze senior naar het ziekenhuis gebracht. Het gaat gelukkig weer goed met hem. Als dank hebben we onze “hulpverleners” een bloemetje bezorgd.
Wellicht is dit ook een signaal om binnen onze vereniging komend jaar een cursus aan te bieden voor geïnteresseerde leden. Want hoe meer mensen goed om kunnen gaan met de AED hoe beter!

Inloggen

Vul hier uw gebruikersnaam en wachtwoord in om toegang te krijgen tot de beveiligde pagina's.