Uitslagen & standen

 


2022

Donderdagavond Gezelligheids Competitie 2022
Donderdagavond Gezelligheids Competitie 2022 – STAND

Donderdagavond-Gezelligheids-Competitie-2022-programma-finalegroepen

 

Laddercompetitie enkelspel 2022

uitslag en schema enkelspel 10-5-22

Laddercompetitie dubbelspel 2022
uitslag en schema dubbelspel 10-5-22

Uitslagen Kanaal Bokaal
Uitslagen Kanaal Bokaal 4 april 2022

Eindstanden Wintercompetitie 2021-2022
Dames A
Dames B
Dames C
Dames Weekend
Heren A
Heren B
Mixed B
Mixed C


2021

Laddercompetitie enkelspel 2021

uitslag en schema enkelspel 28-10-2021

Laddercompetitie dubbelspel 2021
uitslag en schema dubbelspel 28-12-2021

Clubkampioenschappen 2021 Tennis
HE8 Jonas Meulendijks
DD8 Miranda Killaars–van Heck en Hanneke Moors
DE7 Anne van der Heijden
HE7 Teun van der Loo
DD7 Anne van der Heijden en Evelien Thijssen
HD7 Albert en Koen van Dijck
GD7 Sandra Deenen en Patrick Rademackers
DD6 Wendy Eijsbouts en Mirjam Verspeek
HD6 Mark en Rob Snijders
GD6 Ronny van Oosterhout en Patricia van de Kruijs
GE3-4-5 Wouter Boot

Clubkampioenschappen 2021 Padel
Padel 6-7 Martha Lammers en Patrick Rademackers
Padel 3-4-5 Bruno Accardi en Sem de Werdt


2020

Clubkampioenschappen 2020 Tennis
DE8 – Evelien Thijssen
HE8 – Jan de Werdt
DD8 – Annelie Bankers & Inge Vervoordeldonk
HD8 – Roeland van Roy & Marco van Bree
GD8 – Lana & Jasper van de Veerdonk
DE7 – Willemeike van Seggelen
HE7 – Wouter Verberne
DD7 – Esther van de Bogaart & Willemeike van Seggelen
HD7 – Lennart Heurter & Wouter Verberne
GD7 – Sandra Deenen & Patrick Rademackers
HE6 – Patrick Rademackers
GD6 – Liesbeth Rompen & Jos Thijs
DD5/6 – Hilde Verhagen & Angela van Lieshout
GNE3/4/5 – Paul Verleg

Klik hier voor alle uitslagen.
Klik hier voor het verslag.

Wintercompetitie 2019-2020 schema’s
Dames A schema 2019-2020
Dames B schema 2019-2020
Dames C schema 2019-2020

Heren A schema 2019-2020
Heren B schema 2019-2020

Mixed A schema 2019-2020
Mixed B schema 2019-2020
Mixed C schema 2019-2020

Laddercompetitie padel 2020
Padel uitslagen en stand


2019

Wintercompetitie 2018-2019 eindstanden
Dames A     Winnaar: Van Rie
Dames B     Winnaar: Van Eijk
Dames C     Winnaar: Hermans

Heren A     Winnaar: De Jong
Heren B     Winnaar: Verspaget

Mixed A     Winnaar: Meulen
Mixed B     Winnaar: Verhagen
Mixed C     Winnaar: Hit and Run

Inloggen

Vul hier uw gebruikersnaam en wachtwoord in om toegang te krijgen tot de beveiligde pagina's.